SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Model Halı'dan nasıl alışveriş yapabilirim?

 

Sitemizden alışveriş yapabilmek için üye olma şartı yoktur.Üye kaydı yaparak, facebook hesabınızla sitemize girerek yada üye kaydı yapmadan alışveriş yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünleri ürün sayfalarında bulunan "sepete ekle" butonunu kullanarak alışveriş sepetinize dilediğiniz kadar ürünü stok adetini geçmiyecek sepetinize atabilirsiniz. Satın almak istediğiniz tüm ürünleri sepetinize ekledikten sonra, alışveriş sepetim sayfasına giderek kontrol edebilir ve sipariş vermek için "satın al" butonunu kullanarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Siparişinizi oluştururken; öncelikle fatura ve teslimat bilgilerinizi girmeniz, ödeme tipinizi seçerek, güvenli ödeme sayfasında ödeme işleminizi tamamlamanız ve siparişinizi onaylamanız gerekmektedir.

Üyelik Şifremi Unuttum. Nasıl Giriş Yapabilirim?

 

Anasayfamızın sol bloğunda bulunan "Kullanıcı Menüsü" bölümünde "Üye Girişi" yazısına tıklayarak ulaşacağınız Şifremi Unuttum sayfasında üye olduğunuz mail adresinizi girerek yeni şifrenizin üye olduğunuz mail adresine değiştirilerek gönderilmesini sağlayabilirsiniz. 

 

Model Halı Kredi kartı bilgilerimin güvenliğini nasıl sağlar?

 

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği

 

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

 

Model Halı'dan sipariş ettiğim ürün stoklarda yoksa ne yapılır?

 

Sitemizde satışa sunulan ürünlerin stok durumlarını devamlı olarak kontrol etmemize rağmen, bazı durumlarda, sipariş edilen ürün, stoklarda kalmayabilir.  Bu gibi durumlarda, müşterilerimize konu hakkında bilgi verip, tedarik sürecini belirtmekte yada, ödemesini iade etmekteyiz.

 

Satın aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

 

Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde Model Halı İletişim sayfasında bulunan iade bildirim formunu doldurarak, faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. İade prosedürü hakkında detaylı bilgi için lütfen "İade İşlemleri" sayfamızı ziyaret ediniz.


Satın aldığım ürün ambalajından hatalı veya defolu çıktı, ne yapmalıyım?

 

Ambalajından hatalı yada defolu çıkan yeni aldığınız ürünler "hatalı yeni ürünler" sınıfına girer.
Hatalı çıkan yeni ürününüzün değişim veya iadesi için Müşteri Hizmetleri sayfamızdan iletişim formunu doldurak bize ulaştırdığınızda, ürünüzün değişimi yada iadesi yapılmaktadır. Lütfen ürün iadesi ve ürün değişimi için müşteri hizmetlerindeki "Ürün iade/değişim işlemleri" bölümünü kullanmadan ürün gönderimi yapmayınız.
Bu tip ürünleri; orijinal ambalajında, bütün aksesuarları ile birlikte, "aldığınız gibi olmak kaydı" ile doğrudan Markaev.com’a göndermeniz gerekir. 

Model Halı'da satılan ürünlerin garantisi var mı?

 

Sattığımız tüm ürünler  imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Satın almış olduğunuz tüm ürünlerde garanti süresi, aksi belirtilmediği sürece en az iki yıldır ve bu süre içerisinde meydana gelebilecek arızalar için yetkili servisten hizmet alabilirsiniz.
Arızalı ürününüzü faturası ve/veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR